Cmim i reduktuar! Paste Dhembesh Aquafresh 0-2 vjec, 50 ml Milk Teeth Zmadho

Paste Dhembesh Aquafresh 0-2 vjec, 50 ml Milk Teeth

ALL0025

Produkte te reja

Aquafresh

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

190 Lekë

90 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-2 vjeç

Me shume informacion

Paste Dhembesh Aquafresh 0-2 vjec, 50 ml Milk Teeth

Paste per dhembet e femijeve 0-2 vjeç (dhembet e qumshtit)

E markes Aquafresh me nje sasi prej 50 ml

Kujdeset per dhembet e te vegjelve per ti mbajtur ata te paster dhe te forte

30 produkte te tjere ne kete kategori: