Bebble Krem Rigjenerues dhe Mbrojtes, 75 ml Zmadho

Bebble Krem Rigjenerues dhe Mbrojtes, 75 ml

VPH0011

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Krem rigjenerues dhe mbrojtes, i markes Bebble.

Bejeni nderrimin e pelenave te foshnjes suaj nje moment te gezueshem me kremin gjenerues dhe mbrojtes.

Ky krem mbron lekuren delikate ne zonen e pelenave e cila ka prirje per lageshti dhe papasterti.

Kremi eshte i pasur me vajra natyral dhe panthenol, gje qe bejne te mundur mbrojtjen e lekures .

Perberesit aktiv te kremit mbajne lekuren te thate dhe pa acarime.

Ne cdo nderrim te pelenave pas nje pastrimi te mire vendosni nje shtres te holle kremi per nje llekure delikate dhe te bute.

Me nje sasi prej 75ml.