Fissan Shampo per Muajt e Pare 500 ml Zmadho

Fissan Shampo per Muajt e Pare 500 ml

BBBI0001

Produkte te reja

Fissan

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 muaj

Me shume informacion

Shampo  e markes Fissan per muajt e pare te ardhjes ne jete te bebes

Ideale per kujdesin e perditshem te femijeve tuaj. Formula e saj me PH neutral glicerine dhe ekstrakte mjalti pastron lekuren e te voglit tuaj.

Glicerina per hidratim dhe mjalti per zbutjen e poreve te lekures do te mbajne te paster dhe te shendetshme lekuren e femijes

E testuar dermatologjikisht, pa alkol dhe pa ngjyrues artifial. Sasia 500ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: