Fissan Shampo Bagno delicato 400 ml Zmadho

Fissan Shampo Bagno delicato 400 ml

BBBI0002

Produkte te reja

Fissan

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per banjo delikate per bebet tuaja

Me ekstrakte kamomili qe pastron butesisht lekuren e bebes dhe ideale per kujdesine  perditshem te saj.

Me PH neutral pa alkol dhe pa ngjyrues artificial

Kamomili ben qe lekura te jete e bute dhe e qeteson ate.

Projektuar per te reduktuar rrezikun e reaksioneve alergjike

Sasia 400ml. E testuar dermatologjikisht

30 produkte te tjere ne kete kategori: