Fissana Shampo per Trupin dhe Floket 400 ml Zmadho

Fissana Shampo per Trupin dhe Floket 400 ml

BBBI0003

Produkte te reja

Fissan

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per trupin dhe per floket e markes Fissan

Me nje sasi prej 400ml kjo shampo eshte formuluar per lekuren e ndjeshme te femijeve

Permban ingredient esencial dhe thelbesore per nje lekure te bute dhe me arome

Testuar dermatologjikisht pa ngjyrues artificial pa alkol etilik dhe pa paraben

PH neutrale dhe e bute per syte e femijes

30 produkte te tjere ne kete kategori: