Fissan Shampo Doccia Luccicante 200 ml Zmadho

Fissan Shampo Doccia Luccicante 200 ml

BBBI0004

Produkte te reja

Fissan

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per dush me perberes hidratues

E dizenjuar per lekuren e femijes me aroma mjaft te kendshme

Shampoja eshte per bebe vajza dhe ka nje sasi prej 200ml

E pershtatshme per perdorim te perditshem , pastron butesisht lekuren dhe e ushqen ate me vitamina dhe glicerine

Per te gjitha llojet e lekurave

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza

30 produkte te tjere ne kete kategori: