Fissan Shampo Baby 200 ml Zmadho

Fissan Shampo Baby 200 ml

BBBI0006

Produkte te reja

Fissan

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kujdesuni per floket e bebeve tuaj me shampon e markes Fissan

Me arome te kendshme dhe te lehte per beben

Me formule me PH fiziologjik kjo shampo lejon pastrimin e thelle per floket

I bute per syte e bebes dhe i testuar dermatologjikisht dhe nga okulisti

Sasia 200ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: