Nuk Uturak Kindertopf Neutral Grau

Produkte te reja

Nuk

27 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

Me shume informacion

Uturak per femijet tuaj.

Nje aksesor teper praktik dhe higjenik.

Ju vjen ne ndihme femijeve te cilet sapo kane hequr pelenen.

E pershtatshme per femijet e moshave mbi 10 muajsh.

Me nje dizajn ergonomik i cili eshte i pershtatur dhe i rehatshem per femijet.

Me mbeshtetese te larte per te siguruar rehati maksimale.

30 produkte te tjere ne kete kategori: