Krem mbrojtes per femije Delicata 100 ml

BBBI0008

Produkte te reja

Fissan

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për skuqje

Me shume informacion

Krem mbrojtes delikat per femije

E markes Fissan me nje sasi prej 100 ml

Me ekstrakte kamomili dhe oksid zinku qe minimizon skuqjen e lekures dhe ushqyerjen e saj

Per mbrojtjen e lekures se bebit ne pjeset intime ne pjesen e pelenes

30 produkte te tjere ne kete kategori: