Nuk Babyphone Eco Control+ Zmadho

Nuk Babyphone Eco Control+

FF0046

Produkte te reja

Nuk

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

14 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Baby monitor Audio

Me shume informacion

Mbajeni femijen nen kontroll edhe kur eshte duke fjetur ose duke luajtur, nese ju largoheni per nje cast.

Aparati Babyphone Eco Control + eshte i markes Nuk.

Me nje cilesi te larte dhe i lehte per tu perdorur deri ne 300 m largesi ose 50 m ne ambjente te mbyllura.

100 % interference-free.

Aparati ju transmeton cdo zhurme apo sinjal qe mund te vija nga dhoma tjeter.

Me ekran Led ne te cilin shfaqet edhe temperatura e dhomes.

Ka 5 ninulla dhe ben drite gjate nates per nje gjume me te qete.

30 produkte te tjere ne kete kategori: