Fresh & Clean Krem Mbrojtes 100ml Zmadho

Fresh & Clean Krem Mbrojtes 100ml

BBBI0013

Produkte te reja

Fresh&Clean

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Paste per femije me faktor mbrojtes e markes Fresh&Clean

Me nje sasi prej 100ml me permbajtje oksidi zinku vitamine E dhe glicerine 

Permban hidratues , zbutes dhe ka veti mbrojtese per lekuren e te voglit

E testuar dermatologjikisht

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

30 produkte te tjere ne kete kategori: