Seria – Përralla me Zë

IA0089

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 000 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Seri perrallash me 5 libra "Përralla me Zë"

Seti përbëhet nga:

Kësulëkuqja - IA. Kësulëkuqja,vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë. Libri ka 54 faqe

Borëbardha - IA- Borebardha, përralla më e famshme e Vëllezërve Grimm në të gjithë botën, vjen për lexuesit e vegjël në këtë libër me zë.

Hirushja - IA-Hirushja, vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë

Pinoku - IA- Pinoku, vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë

Piter Pani - IA -Piter pan, vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë

13 produkte te tjere ne kete kategori: