Aptamil 2 800g Eazy Pack Zmadho

Aptamil 2 800g Eazy Pack 6-12 Muaj

LCN0044

Produkte te reja

Aptamil

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-12 muaj

Me shume informacion

Qumesht organik per femije , i cili siguron nevojat ushqimore te foshnjes nga 6-12 muajsh.

Qumështi i gjirit te nenes eshte formule e arte, por nese nuk keni mundesi qe ta ushqeni femijen me qumesht gjiri, atehere qumeshti Aptamilju ndihmon duke i plotesuar te gjitha nevojat ushqyese te foshnjes.

Cdo vakt qe i jepet foshnjes duhet te permbaje vlerat e duhura ushqimore ne sasine e duhur.

Ushyerja e shendetshme ne fillimet e jetes garanton nje zhvillim te shendetshem per femijet ne cdo stad te saj.

Ingridientet: Ne krahasim me Aptamil 2 permban dyfishin e sasise se hekurit qe t'u pergjigjet nevojave ne rritje te kesaj moshe, me shume kalcium; vitamina A, D; Perzierje unike prebiotikesh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjate acidesh yndyrore shumefishe te pangopura); proteina; vitamina; antioksidante; fibra prebiotike; hekur; calcium dhe minerale te domosdoshme per rritjen e shendetshme te bebes (ne sasite dhe raportet e duhura).

Perberja ne 100ml qumesht te pergatitur: Proteina: 1.4g; Karbohidrate: 8.6g; Yundyrna: 3g; Hekur: 1mg; Kalcium: 65mg; Fibra prebiotike: 0.6g etj.

Me nje sasi prej 800g

5 produkte te tjere ne kete kategori: