Lorelli Uturak i Thjeshte Zmadho

Lorelli Uturak i Thjeshte

LRL0207

Produkte te reja

Lorelli

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Uturak i thjeshte per bebe

I markes Lorelli, plastike e pademshme per femijet

Mesoni femijet tuaj te kryejne nevojat e tyre personale vete

Modeli i saj i thjeshte eshte mjaft i pershtatshem per femijet e vegjel sipas formes ergonomike te tij.

Materiali i lehte i tij eshte mjaft praktik ne perdorim dhe mirembajtje mundesohet nga shkelqimi i gjithe siperfaqes se tij i cili lejon pastrim te lehte per nje perdorim te rradhes.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: