Vaske Plastike per Larje

Produkte te reja

Lorelli

12 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 990 Lekë

6 490 Lekë

  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Me shume informacion

Vaske per larjen e bebes

Zgjidhja e duhur per prinderit pasi krijon lehtesi ne larje

Ne forme vezake anatomike siu trupi i femijes qe ndihmon ne rehatine gjate larjes

Ka vend edhe per sapunin apo shampot e bebit dhe vend per kullimin e ujit

Per femije nga 0-6 muaj ose 6+ ne varesi te femijes

30 produkte te tjere ne kete kategori: