Lorelli Vaske Plastike 100 cm

Produkte te reja

Lorelli

14 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Vaske per larjen e bebes

E markes Lorelli per femije te porsalindur dhe te rritur deri ne 3 vjeç

Ka vend per produktet e higjenes

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte

Permasat: 100x51x31cm.

30 produkte te tjere ne kete kategori: