Holle Qumesht Organic Baby Milk Cereal With Spelt Zmadho

Holle Pure me Qumesht Organik Baby Milk Cereal With Spelt 250gr

HB0007

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

Me shume informacion

Pure me qumesht organik me miell gruri i markes Holle.

Per femijet mbi 4 muajsh te cilet jane ne hapat e pare te nisjes se te ushqyerit.

Ne kete moshe femija fillon per here te pare te haje me luge.

Perberesit: demeter wholegrain spelt flour 37 %, skimmed milk powder 20 %, maltodextrin, whey powder partly demineralised 12 %, palm oil, calcium carbonate, thiamin, vitamin A, vitamin D.

Pergatitja: Vloni uje bashkojeni me puren dhe eshte gati.

Nga fermat organike dhe biodinamike te Gjermanise.

99% perberes orgabik dhe 1% vitamina dhe minerale te domosdoshme per ushqyerjen e femijes tuaj sipas edhe ligjeve te BE-se.

Pesha 250gr.

29 produkte te tjere ne kete kategori: