Holle Qumesht Organik Milk Cereal with Millet Zmadho

Holle Pure Organike me Qumesht 250gr

HB0008

Produkte te reja

Holle

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

Me shume informacion

Qumesht organik me pluhur nga fara e melit e markes Holle

Per femijet mbi 4 muajsh te cilet jane ne hapat e pare te nisjes se te ushqyerit

Vitaminat dhe mineralet  per te cilat femija ka te nevojshme ne kete moshe gjenden ne keto drithera me qumesht ne masen 1% sipas edhe ligjeve te BE-se

Ne kete moshe femija fillon per here te pare te haje me luge dhe per kete arsye duhet te shijoje ate qe ha dhe te jete e shendetshme

Perberesit: Wholegrain  pluhur nga fara e melit  (49%)*, skimmed MILK powder(21%)* WHEY powder (partly demineralised) (12%)*, vegetable oils* (palm oil*, rapeseed oil*, sunflower oil*), maltodextrin*, calcium carbonate, Vitamin B1, Vitamin A, Vitamin D.

Nuk permban gluter apo sheqer  dhe as kripe

Pergatitja: Vloni pak uje bashkojeni me qumeshtin e posacem dhe eshte gati

Nga fermat organike dhe biodinamike te Gjermanise.

Pesha 250gr

28 produkte te tjere ne kete kategori: