Holle Qumesht Organic Milk Cereal Whith Bananas Zmadho

Holle Drithera me Banane dhe Qumesht Organik Milk Cereal Whith Bananas 250gr

HB0009

Produkte te reja

Holle

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Drithera me miell gruri shijen e frutit te bananes dhe qumesht e markes Holle

Ndryshojne nga dritherat e zakonshme per shkak te shijes se mire te bananes

Per femijet duke filluar nga 6 muaj te cilet jane ne hapat e pare te nisjes se te ushqyerit

Ideale per nje vakt te foshnjes tuaj ne hapat e pare drejt rritjes

Vitaminat dhe mineralet  per te cilat femija ka te nevojshme ne kete moshe gjenden ne keto drithera me qumesht ne masen 1% sipas edhe ligjeve te BE-se. 99% e perberesve jane totalisht organike

Ne kete moshe femija fillon per here te pare te haje me luge dhe per kete arsye duhet te shijoje ate qe ha dhe te jete e shendetshme

Perberesit: * 34 %, pluhur hirre e embel* partly demineralised 21 %,pluhur qumeshti i skremuar* 16,2 %, vaj vegjetal*, tul bananeje* 8,5 %, maltodextrin*, karbonat kalciumi, vitamin A, vitamin B1, vitamin D. *nga fermat organike

Pergatitja: Vloni pak uje bashkojeni me qumeshtin e posacem dhe eshte gati

Nga fermat organike dhe biodinamike te Gjermanise.

Pesha 250gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

20 produkte te tjere ne kete kategori: