Holle Qull Orizi Organic Rice Porridge Zmadho

Holle Pure Orizi Organic Rice Porridge 250gr

HB0010

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

Me shume informacion

Pure orizi organik e markes Holle

Nje vakt i domosdoshem dhe perfekt mengjesi per bebet tuaja pas 4-6 muaj

Pa sheqer dhe gluten me fibra, vitamina dhe minerale. Pa kripe dhe e lehta per tu pergatitur

Pikerisht ne moshen qe femija meson te haje vete me luge

Perberesit: Miell orizi, vitamine B1 nga agrokultura biodinamike

Perdorimi: Zieni 150ml uje ne temperature 50 grade celsius. Shtoni 3-4 luge nga perberja ose 18 gr perziejeni dhe e keni gati per te ushqyer beben

Pesha 250gr

29 produkte te tjere ne kete kategori: