Humana Pure Banane me 5 Lloje Dritherash 200 g Zmadho

Humana Pure Banane me 5 Lloje Dritherash 200 g

MK0008

Produkte te reja

Humana

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Pure me banane dhe pese lloje dritherash, per femijet mbi 6 muajsh.

Nje ushqim shtese qe femija juaj te perballoje dite me energji te mjaftueshme.

Nuk rekomandohet per femijet: me intolerancë lactose, fruktoze dhe glukoze, hypoallergenic.

Ingridientet: permban vitamina esenciale dhe minerale, frukto-oligosaccharides (FOS) fibra prebiotic që ndihmon për të stimuluar zhvillimin e një florë të shëndetshme të zorrëve, është përgatitur nga drithërat, pa sheqer, shije dhe ngjyra.

Mund te perdoret si nje vakt kryesore ose si nje vekt i lehte ne mes te ngrenies.

Me nje sasi prej 200g.

28 produkte te tjere ne kete kategori: