Humana Pure Keks me 5 Lloje Dritherash 200 g Zmadho

Humana Pure Biskote me 5 Lloje Dritherash 200 g

MK0009

Produkte te reja

Humana

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

600 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Pure me biskot dhe pese lloje te ndryshme drithrash, per femijet mbi 6 muajsh.

Nje ushqim shtese qe femija juaj te perballoje diten me energji te mjaftueshme.

Nuk rekomandohet per femijet: me intolerancë lactose, fruktoze dhe glukoze, hypoalergjienik.

Ingredientet: Me permbajte qumeshti,Drithëra (99.9%), (miell gruri tërë (51.1%), misri miell, miell oriz, tërshërë miell, miell elbi), tiamine. Kultivimi organik Certifie.

Mund te perdoret si nje vakt kryesore ose si nje vakt i lehte ne mes te ngrenies.

Me nje sasi prej 200g.

28 produkte te tjere ne kete kategori: