Holle Pure Dritherash Organic 3-Grain Porridge Zmadho

Holle Pure me 3 Drithera Organic 3-Grain Porridge 250gr

HB0012

Produkte te reja

Holle

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

500 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Pure misri e markes Holle

Nje vakt i domosdoshem dhe perfekt kur doni te shtoni shumllojshmeri ne dieten e femijes tuaj

Permban nje kombinim perfekt dhe te shijshem te miellit te orizit, misrit dhe melin,pa sheqer apo kripe

Mund te perdoret me qumesht si qull ose me uje

Tretet lehte dhe ka vitamine B1

Pikerisht ne moshen qe femija meson te haje vete me luge

Perberesit: Miell orizi, 70% miell misri 20% 10% miell fare meli dhe vitamine B1 nga fermat biodinamike

Perdorimi: Zieni 100ml uje ne temperature 50 grade celsius. Shtoni 3-4 luge nga perberja ose 18 gr perziejeni dhe e keni gati per te ushqyer beben

Pesha 250gr.

28 produkte te tjere ne kete kategori: