Humana Pure Grize me Banane Gjume te embel 200 g Zmadho

Humana Pure Grize me Banane Gjume te embel 200 g

MK0010

Produkte te reja

Humana

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Pure Grize me banane dhe drithera, per femijet mbi 6 muajsh.

Nete te qeta per femijen tuaj dhe sigutisht edhe per juve.

Pure per gjume te lehte e cila ben te mundur nje ngopje te shendeteshme ne mbrejme permes permbajtjes se madhe te dritherave.

Ingredientet: Drithëra, Permbajtje e larte equmeshtit, Kalcium, Vitamine D e cila ndihmon ne pranimin e kalciumit ne organizem, Me hekur i nevojshem per ndertimin e gjakut, permban Gluten.

Pergatitja: Pergatitet lehte me uje bebesh. Nuk eshte e nevojshme qe te ziej.

Me nje sasi prej 200g.

28 produkte te tjere ne kete kategori: