Humana Pure Oriz, 200 g Zmadho

Humana Pure Oriz, 200 g

MK0011

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Pure orizi, per femijet mbi 6 muajsh.

Nje ushqim i shijshem dhe i shendetshem ne te njejten kohe, i cili tretet lehtesisht.

Rekomandohet si nje ushqim me te cilin femijet duhet te mesohen me dritherat gluten-free.

Ideale per femije te cilet jane intolerant nddaj laktozes ose proteinave te qumeshtit te lopes.

Ingredientet: miell oriz (99%), karbonat kalciumi, një përzierje e vitaminave (vitaminë C, niacin, vitaminë E, acid pantotenik, riboflavin, vitamina B6, tiamine, vitamina A, acid folik, biotin, vitamina K, vitamina D, vitamin B12) gluconate, zink, hekur thelbësor.

Pergatitja: Mund ta pregatisni me uje ose me qeumesht.

Me nje sasi prej 200g.

29 produkte te tjere ne kete kategori: