Humana Pure Grize 200 g Zmadho

Humana Pure Grize 200 g

MK0012

Produkte te reja

Humana

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

Me shume informacion

Pure me miser, per femijet mbi 4 muajsh.

Eshte ne forme pluhuri.

Permban vitamina te rendesishme dhe minerale. Pa sheqer te shtuar.

Ideale per femije te cilet jane intolerant nddaj laktozes ose proteinave te qumeshtit te lopes.

Ingredientet: formula (45%) (qumesht i skremuar, vajra vegjetale (soje, kokosit, luledielli, vaj palme, emulsifier soja lecithin), laktoze, Vitamin Përzierje (vitaminë C, niacin, vitaminë E, acidi pantotenik, riboflavin, vitaminë B6 vitamin a, thiamine, vitamin a, acid folik, biotin, vitamina K, vitamina D, vitamin B12) hekur thelbësor, miell misri (26%), maltodextrin, miell misri (9%), frukto-oligosakaridet, proteina qumeshti, një përzierje e vitaminave (C vitamin, niacin, vitaminë E, acid pantotenik, riboflavin, vitamina B6, tiamine, vitamina A, acid folik, biotin, vitamina K, vitamina D, vitamin B12), zink glukonat. udhëzimet ushqyerit foshnjore bazuar BE.

Mund te perdoret si nje vakt kryesore ose si nje vekt i lehte ne mes te ngrenies.

Me nje sasi prej 200g.

28 produkte te tjere ne kete kategori: