Holle Pure Tershere Organic Oats Porridge Zmadho

Holle Pure Tershere Organic Oats Porridge 250gr

HB0015

Produkte te reja

Holle

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Holle pure tershere organic Oats Porridge per femjet mbi 6 muaj.

Ushqim i pasur me vitamina per rritjen e shendeteshme te femijes. Mund te pregatitet me qumesht gjiri, me qumesht formule ose me uje.

Eshte lehtesisht e treteshme dhe nuk permban as qumesht e as sheqer.

Pesha 250gr

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

17 produkte te tjere ne kete kategori: