Cam Rrjete Krevati Velo Con Asta Zmadho

Cam Rrjete Krevati Velo Con Asta

PB0221

Produkte te reja

CAM

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

14 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Rrjete per krevat marka CAM modeli Asta

Mbron femijesn tuaj nga pickimet e mushkonjave dhe largon insektet

Dizanj i thjeshte dhe material rrjete 

Permasat jane 61 x 10 x 30 cm

Pesha e rrjetes eshte 1,9 Kg