Cmim i reduktuar! Johnson Baby Sapun me Qumesht 100gr Zmadho

Johnson Baby Sapun me Qumesht 100gr

JJ0024

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

90 Lekë

39 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sapun me permbajtje qumeshti i markes Johnson Baby

I pasur me locion trupi. Kujdeset per lekuren e femijes tuaj

Peshon 100 gr. Sapuni mban lekuren e bute dhe te fresket

30 produkte te tjere ne kete kategori: