Equilibra Shampo per Bebe Koke-Trupi 250ml Zmadho

Equilibra Shampo per Bebe Koke-Trupi 250ml

A-003857

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per bebet, i pershtatshem per koken dhe trupin

Ideal per higjenen e femijes 

Pastron dhe ruan butesine e lekures

Me 98% perberes me origjine bimore

Permdan 20% aloe vera e cila hidraton dhe mbron lekuren dhe floket e bebit

Rokomandohet te perdoret edhe per femijet e sapo lindur 0+

Sasia 250ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: