Lorelli Shishe Sportive 275 ml 6+m

Produkte te reja

Lorelli

25 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Ushqyerja e femijes behet e veshtire kur ato jane ne levizje gjate gjithe kohes.

Per kete ju vjen ne ndihme shishja sportive e markes Lorelli.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Shishja ka nje kapak dhe nje pipze cka ben te mundur qe femija te mos behet pis.

Matarial plastike BPA free (Pa Bisphenol-A) dhe me nje kapacitet prej 275ml.

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 6 muaj.

30 produkte te tjere ne kete kategori: