Nuk Shishe Plastike FCH me Biberon Lateks 300ml 0-6m

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

850 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Plastike
Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Per kete ju vjen ne ndihme shishja e markes Nuk.

E pershtatshme per femije te moshave 0-6muajsh.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Matarial i shishes eshte plastike, Free BPA dhe me nje kapacitet prej 300ml.

Biberoni eshte material lateks dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

30 produkte te tjere ne kete kategori: