Reer Sterilizues per Mikrovale

SIG0279

Produkte te reja

Reer

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sterilizues per shishet dhe sendet e bebit, i markes Reer

Ofron dezinfektim te shpejte dhe miqesor pa shtimin e detergjenteve

E pershtatshme per te gjitha mikrovalat standarte

Me kapacitet per 4 shishe dhe disa aksesore te tjere

Procesi i dezinfektimit zgjat rreth 7 minuta

Gjithashtu i pershtatshem per ruajtjen e shisheve te dezinfektuara

Me permasa, diametri 26.5 cm, lartesia 16 cm

Nuk keshillohet te perdoret per shishet qelqit

4 produkte te tjere ne kete kategori: