Nuk Sterilizues Vario Express

FF0128

Produkte te reja

Nuk

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

11 900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sterilizues me avull Vario Express nga NUK

Dezinfektimi delikat i bazuar ne avujt e ujit (110ml) pa kimikate duke vrare rreth 99.9% te mikroorganizmave te demshme

Fleksibiliteti maksimal ne saje te shportes dhe 6 shufrave te levizshme

Dezinfekson deri ne 6 shishe dhe aksesore te tjere brenda 6 minutave 

Nese kapaku mbetet i mbyllur pas sterilizimit, ai do te zgjase deri ne 24 ore

Me sinjal drite dhe fikje automatike

Pershtatet ne çdo kuzhine dhe lehtesisht e perdorshme, fale dizajnit modern dhe ergonomik

I pershtatshem per te gjitha shishet dhe aksesoret standarde te foshnjave 

Paketimi permban 6 shufra, shporte, rrjete, pincete 

4 produkte te tjere ne kete kategori: