Chicco Sterilizues Elektrik 3 Ne 1

PB0252

Produkte te reja

Chicco

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sterilizues elektrik i markes Chicco 3 ne 1 

Sterilizimi eshte i domosdoshem per shendetin e femijes tuaj sidomos ne vitin e pare te lindjes ku sistemi imunitar eshte i dobet 

Cdo aksesor qe ka impakt te pare drejtperdrejte me gojen e tij duhet sterilizuar per te anashkaluar bakteret e ndryshme 

Vjen ne dimensione te vogla per te zene pak hapesire ne ambentin tuaj dhe sterilizon6 biberona nga 330 ml 

Siguron sterilizim per 24 ore nese kapaku qendron i mbyllur 

Eshte kompatibil me shumicen e shisheve te foshnjave, pompave te gjirit dhe aksesoreve te ndryshem 

Mjaftojne vetem 5 minuta oper sterilizim te plote 

Eliminon 99.9% te mikrobeve me sterilizim natyral me avull pa shtuar asnje aditive kimik

Tensioni eshte 220-240V  dhe fuqia eshte 600W

Me ekran dixhital dhe COMPACT eco 

Permasat jane 42 x 48 x 12 cm 

Fleta e të dhënave

Sterilizues Elektrik

4 produkte te tjere ne kete kategori: