Chicco Sterilizues Mikroval

PB0253

Produkte te reja

Chicco

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sterilizues me mikrovale e markes Chicco 

Sterilizator me avull natyral pa substanca kimike

Ideal per dezinfektimin shpejt duke perdorur furren me mikrovale

Linja e re e sterilizatoreve Chicco pershtatet me nevojat e nenes dhe femijes

Sterilizoni ne menyre efektive, te pershtatshme dhe te shpejte

Kapaciteti qe mban edhe deri ne 5 shishe dhe pershtatet me biberone te markave te ndryshme 

I mban te sterilizuara deri ne 24 ore pa u hapur kapaku 

Fuqia eshte 1200W 

Permasat jane 28.3 x 24 x 17 cm 

Fleta e të dhënave

Sterilizues Mikrovale

4 produkte te tjere ne kete kategori: