Cam Tapet America B155

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

15 190 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

Me shume informacion

Kosh me tapet, per femije te moshes mbi 0 muaj, i markes Cam.

I pershtatshem per fjetje por edhe per oret e argetimit te femijes.

Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi.

Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi te krevatit.

Rrethimi i kravatit eshte me rrjete, cka e ben ate me te sigurte.

Koshi ka permasa 111x108x84 cm ndersa i mbyllur 111x25x96 cm dhe peshon 15.7 kg.