Elfi TAS PLASTIK

Produkte te reja

Elfi

96 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

400 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

E përsosur për ushqimet e para.

Ideale për ngrohje.

Mund te lahet ne pjatalarëse (vetëm ne raft).

15 produkte te tjere ne kete kategori: