Reer Termometer Digital ne Forme Bretkoce 9808

SIG0264

Produkte te reja

Reer

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

990 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer digital i markes Reer

Realizon matjen brenda 30 sekondave.

Me ekran dixhital dhe rezistent ndaj ujit. Mat duke filluar nga temperatura 37.5°C

Eshte i pajisur me maje fleksibel

Ka funksion memorizues dhe ruan matjen e fundit.

Ne forme bretkose me ngjyra dhe rezistent ndaj ujit

I certifikuar sipas direktivave të BE

10 produkte te tjere ne kete kategori: