Termometer Digital LAICA TH3303F

PRG0113

Produkte te reja

Laica

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer dixhital TH3303F

Tregon temeperaturen e trupit ne menyre te thjeshte

Ekran LCD per te lexuar lehtesisht temperature

Mund te matet ne pjese te ndryshme te trupit: goje, sjetull, balle.

Sinjal akustik kur temperatura arrin maksimumin

Permasa: 12.5x2x1.1 cm

Bateri: 1x1.5V

Mat temperaturen nga 32.0 grade deri ne 42.9 grade c.

11 produkte te tjere ne kete kategori: