Biciklete 16" Max Pink Dolphine Zmadho

Biciklete 16" Max Pink Dolphine

OZ0536

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biçiklete 16" Max Pink Dolphine

Biciklete per femije e markes Max Pink Dolphine me madhesi gomash 16"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me ngjyre roze dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije 18+ muaj,