Biçiklete 12" Max Tiger Zmadho

Biçiklete 12" Max Tiger

OZ0532

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biciklete per femije e markes Max Tiger me madhesi gomash 12".

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike.

Me ngjyre te verdhe me dizenjo si tiger dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin.

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj