Biçiklete 12" Max Tiger Zmadho

Biçiklete 12" Max Tiger

OZ0532

Produkte te reja

10

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 490 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Biciklete per femije e markes Max Tiger me madhesi gomash 12".

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike.

Me ngjyre te verdhe me dizenjo si tiger dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin.

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj