Tricikel per Femije Hatong ne 3 Ngjyra

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Triciklet Hatong per femije

Ne tre ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren

Rekomandohet per femije mbi 3 vjeç.

E rehatshme me stol me mbeshtetje, e lehte dhe praktike

Strukture metalike ndersa gomat e medha plastike

Me shishe uji ngjyre gri metalike dhe vend te dedikuar ne pjesen pas stolit

*Rekomandohet qe te perdoret me kokore per te shmangur cdo demtim gjate ecjes

15 produkte te tjere ne kete kategori: