Go Kart per Femije me Pedale

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-5 vjeç

Me shume informacion

Go Kart per Femije me pedale

E pershtashme per femije 3 deri ne 5 vjec

Argëtim fantastik në natyrë. Frena e pasme jane te vendosur tek pjesa ku mbani duart 

Korniza e Go Kart eshte çelik, rrota plastike. Zinxhire i mbyllur per siguri edhe me te madhe gjate ecjes.

Pesha maksimale qe mban go kart eshte 30 kg

Gjatësia 89 cm, gjerësia 52cm, lartësia 51cm.

Kujdes: Te perdoret nen mbikqyrjen e prinderve 

Sigurohuni qe te perdorni edhe kokore gjate ecjes per siguri maksimale 

25 produkte te tjere ne kete kategori: