Aziamor Tricikel Vespa

Produkte te reja

Aziamor

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Tricikel Vespa per femije

Nga marka Aziamor, me mbrojtese ne pjesen e siperme

Suporton MP3 me ane te se ciles mund te degjoni muziken e preferuar

Me pedale dhe pjesen e pasme qe shtyhet. E pershtatshme per femije mbi 3 vjeç

Vjen ne dy ngjyra roze dhe blu mes se cilave mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

24 produkte te tjere ne kete kategori: