Tricikel per Femije me Doreze Zmadho

Tricikel per Femije me Doreze

SL0184

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Tricikel per femije 

Me nje doreze mbajtese qe komandohet dhe kontrollohet nga prinderit

Shume praktik i pershtatshem per femijet qe te mesojne bicikliten

I orienton ato te mbajne ekuilibrin dhe te drejtojne timonin

Me pedale per kembet e femijes por dhe nje pjese si pajte mbajtese poshte ne rast se femija nuk i arrin kembet tek pedalet

Pjesa e dorezes eshte e levizshme edhe mund te hiqet

Me drita dhe muzike, ngjyre e kuqe dhe blu, me kosh ne pjesen e perparme

Për moshën 2-5 vjeçare. Pesha maksimale e femije eshte 25 kg.

24 produkte te tjere ne kete kategori: