Lorelli Tricikel Enduro

Produkte te reja

Lorelli

23 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

14 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10-36 muaj

Me shume informacion

Tricikel i markes Lorelli 

Per femije nga 10 muajsh e deri ne 3 vjeç

Me vend me jastik te levizshem per rehatine e femijes

Me rrota biciklete dhe nje doreze mbajtese ne pjesen e pasme per prinderit

Konstruksion metalik me drita LED per ndricimi

Me tende te palosshme dhe nje shporte ne pjesen e poshtme per te mbajtur lodrat e bebes

15 produkte te tjere ne kete kategori: