Skuter me Bateri dhe Drita Zmadho

Skuter me Bateri dhe Drita

JUM0275

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

12 900 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-5 vjeç

Me shume informacion

Motorr skuter elektrik me tre rrota per femije

Me një madhësi prej 102x44x64 cm dhe peshe 10 kg

Punon me bateri 6V e cila eshte e perfshire ne paketim se bashku me karikuesin

Bateria karikohet per nje periudhe kohore nga 8-12 ore 

Ka një çelës ON / OFF per ndezjen dhe fikjen 

Ben tinguj dhe ndricon ne cdo moment qe eshte ndezur

Mjeti është i përshtatshëm për fëmijët nga 3 deri në 5 vjeç dhe mund te mbaje femije deri në 25 kg

15 produkte te tjere ne kete kategori: