Traktor per Femije 95x51x51

JUM0291

Produkte te reja

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Traktor me pedale per femijet tuaj te vegjel

Nje menyre shume e mire argetimi ne natyre

Me vend vetem per nje femije mbi 3 vjeç

Pesha maksimale e përdoruesit 50 kg.

Traktori ka permasa 95x51x51 cm ndersa paketimi 91x35x52 cm

Materiali: Plastikë e kombinuar me metal.

* KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

24 produkte te tjere ne kete kategori: