Chipolino Tricikel Maverick

Produkte te reja

Chipolino

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

12 990 Lekë

7 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Me shume informacion

Tricikel i markes Chipolino modeli Maverick.

Per femije duke filluar nga 1.5 vjec dhe maksimumi i peshes 25 kg.

Me rrota te medha, pedale dhe nje timon ekstra qe ndihmon prinderit ne drejtim.

Tende te palosshme dhe nje shporte ne pjesen e poshteme per te mbajtur lodrat e bebes.

Me zile ne pjesen e dorezes dhe sistem frenimi ne rrotat e pasme.

Ndenjese e bute dhe e rehatshme per femije.

14 produkte te tjere ne kete kategori: